Svea Solar en Solease et alBeëindigen van Partnerschappen

Svea Solar en Solease et alBeëindigen van Partnerschappen

Svea Solar Nederland B.V. en Svea Renewable AB (Svea Solar) kondigen hierbij aan dat wij onze samenwerking met Solease Management B.V., Solease Project 2 B.V., Solease Verkoop B.V., et al (Solease) per 12 januari 2023 hebben beëindigd. Svea Solar is dus niet bevoegd om klanten van Solease en/of hun PV-zonnesystemen te bedienen.

Klanten van Solease of andere partijen die door deze beëindiging worden getroffen, kunnen voor vragen rechtstreeks contact opnemen met Solease via +31 (0) 30 320 02 37 of info@solease.nl.

Over Svea Solar

Svea Solar is een van Europa's snelst groeiende cleantechbedrijven en het grootste zonne-energiebedrijf van Zweden. Svea Solar biedt een complete oplossing met zonnepanelen, batterijen, opladers voor elektrische auto's, fossielvrije elektriciteitscontracten en een platform waarmee klanten hun zonne-energie kunnen produceren, verbruiken en verkopen*. Daarnaast ontwikkelt Svea Solar zonneparken. Svea Solar is opgericht in 2014 en heeft vestigingen in Zweden, Duitsland, Spanje, België en Nederland.   

* Svea Solar's portfolio van energieoplossingen is afhankelijk van beschikbaarheid in elke markt.

Vragen of opmerkingen voor Svea Solar kunnen worden gericht aan Ludwig Ekström, Raad van Bestuur NL via ludwig.ekstrom@sveasolar.com of Donald Williams, Managing Director Nederland via donald.williams@sveasolar.com.